محل تبلیغات شما
 با سلام و ادب خدمت تمامی خوانندگان محترم 

امروز اتفاقی که بیشتر دانشجویان کشور ایران اسلامی ممکن است با آن سر و کار داشته باشند را می خواهم بازگو و نقد نمایم
کشور ایران متأسفانه با گسترده نمودن تشکیلات پوچ و خیالی شبیه بادکنک بسیاری از ارگانها و سازمان ها و دانشگاهها را بسیار بزرگ جلوه می دهد به عنوان مثال شما اگر به سردر یکی از دانشگاههای آزاد که در یکی از شهرستانها قرار دارد نظری بیفکنید خواهید دید که هزینه ای بیش از 20 میلیون تومان و شاید تا صد میلیون تومن هزینه شده است. در حالی که خود دانشگاه تهران سردر چندان قیمتی ای ندارد و این نشان می دهد که دانشگاهها هم سعی در فریب و اغوای دانشجویان دارند دانشگاههایی که شکیل و زیبا ساخته شده اند ولی حتی یک استاد درست و حسابی ندارند. روی سخنم با اساتیدی است که به زور سفارش یک ارگان و نهاد دیگر وارد دانشگاه شده اند و توانایی هدایت دانشجو در مسیر درست را ندارند
دانشجویان بسیاری مراجعه می کنند و انتظار کمک از من دارند.
1-عزیزان دانشجوی کارشناسی ارشد، لطفا قبل از شروع به کار یک مطالعه کافی در زمینه موضوع تحقیق خود انجام دهید اساتید شما وقت کافی برای فهمیدن عمیق مطالب و موضوعات کافی را ندارند پس این وظیفه خود شماست که حقیقت را عمیقا درک کنید بسیاری از دانشجویان دانشگاه تبریز که گویا در آن دانشگاه تحمیل موضوع به دانشجو می شود متاسفانه از نتیجه نگرفتن کار خود شکوه می کنند در حالی که اگر مطالعه مقدماتی خوبی داشتند با دلیل و برهان، از اتلاف وقت و هزینه خودداری می کردند.
2-لطفا لازم الاجرا بودن طرح های پژوهشی خود را در ذهنتان سبک و سنگین کنید من هزاران پایان نامه را مطالعه کردم که دانشجویان در مورد ضرورت تحقیقشان نوشته بودند که به دلیل نبودن تحقیق در این زمینه این تحقیق جدید بوده و ضرورت دارند حالا من نمی دانم که دانشجوی کارشناسی ارشد زیست شناسی چرا باید بر روی بدن هشت پا تحقیق کند در حالی که در کشور ایران دسترسی به این حیوان بسیار سخت است!!!!!!!!!!
لازم نیست مطالب تئوری را دوباره بازآزمایی کنید همانطور که عرض کردم غرب آزمایشگاههای معتبرتری از ما دارد و ما نباید با خرید کیت های آزمایشگاهی خارجی و اتلاف هزینه و وقت خودمان را به آنها وابسته کنیم
3-اساتید محترم فقط بر ساخت فیزیکی و عملی سازی پروژه تأکید کنند تا مملکت پیشرفت کند اندازه گیری فلان ژن در بدن انسان از طریق خونگیری هزینه های بسیاری را تحمیل دانشجو می کند و خاطره بدی را در ذهن دانشجو ایجاد خواهد کرد
4-ترجمه مطلب و چسباندن آن در پایان نامه، تحقیق علمی نیست پس خواهشاً از دکوپاژ کردن مطالب خودداری نمایید.
5-شاید تا پنج سال دیگر، سیستم هایی طراحی شود که این گونه تقلب ها را هم نشان دهد پس خواهشاً چنین کاری را نکنید. لحظه ای فکر نکنید به آینده بیاندیشید.
6-نمی دانم چه بلایی سر مردم کشور خوبم ایران آمده که همه از همدگیر ی می کنند به عبارتی ی تبدیل به عرف شده است(البته نه به معنای اینکه از دیوار همدیگر بالا بروند) بلکه از میوه فروشی که در ترازو تقلب می کند و نیم کیلو و یک کیلو را با فونت درشت می نویسد تا خیاطی و چاپخانه ای که نیم سانت کم می برد تا استاد دانشگاه همه سعی دارند تا نفع مادی را به سمت خود بکشند اساتیدی را می شناسم که خود اقدام به تأسیس مؤسسه و دفتر نموده اند و کسی که مسئول دفتر است سه حالت بیشتر ندارد یا فامیل بیکار استاد است که در رشته آمار و مترجمی درس خوانده است. یا دانشجوی پاچه خوار و زرنگ سالهای قبلی است و با استاد هنوز ارتباط دارد و یا همکار اقتصادی ای که با استاد اقدام به نوشتن مخفیانه پایان نامه می کنند 
7-اساتید دانشگاه، به جای این که هر ترم تعداد بیشماری از پایان نامه ها را راهنمایی کنند اگر یک پایان نامه را راهنمایی کنند چنین مشکلی پیش نمی آید رشته هایی مثل مدیریت با گرایش های گوناگون ممکن است استادراهنماهایی را داشته باشد که 30 نفر را مشاوره می کنند(اگر وقت کنند البته)
پس دانشجویان خودشون هم باید آگاه باشن که این فرد نمی تواند راهنمایی و هدایت صحیح پایان نامه را داشته باشد.
من چندین بار در همین وبلاگ توضیحاتی را داده ام قصد من کمک به مملکت و پیشرفت آن است قصد توهین و خرابکاری ندارم استادان محترم هم، دانشجویان را طوری هدایت کنند که بعدها دچار مشکل نشویم امروزه با بودن رسانه های اجتماعی اگر کسی دست از پا خطا کند، تاوان آن آبروریزی در شبکه های اجتماعی خواهد بود
پس نکن برادر ارزش ندارد دانشجوی محترم
استاد دانشگاه تحمیل موضوع نکنید هر موضوعی را توصیه کنید موضوع به درد بخور برای مملکت را اجرایی نماید حتی دانشگاههای پزشکی را هم آفت زده کردید!!! نکنید اساتید محترم
دانشجوهای عزیز، شما مسئول نهایی پایان نامه هستید، هز هزینه ای که صرف می کنید، پدرتان برای آن هزینه پیش یک فرد مافوق، خم و راست شده است تا پول حلال به دست بیاورد و شما تحصیل کنید، قدر این پول را بدانید با جعل کاری و دروغ و فریب مملکت آباد نمی شود.

چرا سالن های ورزشی بسته شد؟ و چرا ورزش شدید برای بدن در روزهای بحرانی کرونایی مضر است؟

عناوین پیشنهادی پایان نامه برای دانشجویان مهندسی عمران

عنوان های پیشنهادی برای بچه های حقوق

های ,دانشجویان ,نامه ,دانشگاه ,هزینه ,استاد ,پایان نامه ,که در ,می کنند ,نامه را ,شده است ,دانشگاه تحمیل موضوع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوبهار بردسکن